Kiss Péter hívei lezárták az Erzsébet hidat

Kamu Hírügynökség
2004. 08. 26. 8:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Kamu Hírügynökség értesülései szerint Kiss Péter hívei ma reggel lezárták Budapesten az Erzsébet hidat. Mint megtudtuk, a Kiss-szimpatizáns szocialisták a tegnapi MSZP-kongresszuson rendezett miniszterelnök-jelölti választás szavazatainak újraszámolását követelik. Mint ismert, a voksolást nagy fölénnyel Gyurcsány Ferenc nyerte. A híd lezárása miatt forgalmi dugók alakultak ki. A helyszínre vonuló rendőrök megpróbálták föloszlatni a néhány száz fős tömeget, ennek során több tüntető megsérült, de a blokádot nem sikerült megszüntetni.

(Figyelem! A Kamu Hírügynökség tájékoztatja előfizetőit és olvasóit, hogy az álhírek minden valóságalapot nélkülöznek.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.