Lelőtte magát egy siófoki rendőr

Önvédelmi fegyverével vetett véget az életének hétfőn este egy siófoki rendőr – értesült az ObjektívV Hírügynökség a Somogy Megyei RFK sajtószolgálatától.

MNO
2004. 08. 24. 9:18
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Siófoki Rendőrkapitányság szolgálaton kívüli rendőre lakásának udvarán engedéllyel tartott önvédelmi fegyverét fordította maga ellen. A kiérkező mentők stabilizálták a 31 éves férfi állapotát, azonban a kórházba szállítás után minden orvosi erőfeszítés ellenére életét vesztette. Bűncselekményre utaló körülmény nem merült fel, a rendőrség az eset körülményeit szakértők bevonásával államigazgatási eljárásban vizsgálja.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.