Visszahívják a túlmelegedő LG akkumulátorokat

MNO
2004. 08. 23. 13:49
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az Apple mintegy 28 ezer 15 hüvelykes PowerBook G4 laptop akkumulátorát hívja vissza túlmelegedési probléma miatt, amely extrém esetekben akár az erőforrások kigyulladását is okozhatja – írja az SG informatikai magazin. A lítium-ion akkumulátorok a dél-koreai LG Chem üzemében készültek december utolsó napjaiban, és januárban kerültek forgalomba. Az akkumulátorok modellszáma A1045, sorozatszámuk pedig a következőképpen kezdődik: HQ404, HQ405, HQ406, HQ407, vagy HQ408.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.