Megöltek egy férfit Erzsébetvárosban

Gyilkosság áldozata lett az a férfi, akinek holttestét hétfőn fedezték fel egy erzsébetvárosi lakásban.

MNO
2004. 10. 11. 14:41
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A rendőrségre dél körül jelentették be, hogy holtan találtak egy 48 éves budapesti lakost, a VII. kerületi Rózsa utca egyik lakásában.

Az áldozat, akire egy munkatársa bukkant rá, a helyszíni szemle megállapításai szerint gyilkosság áldozata lett. A halál beálltának pontos idejét és okát várhatóan csak az igazságügyi orvosszakértői boncolás tudja majd megállapítani. Budapest rendőrfőkapitánya egymillió forint jutalmat ajánlott fel az ügy nyomravezetőjének.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.