Kiraboltak egy élelmiszerboltot Szegeden

Ismét rablótámadás ért egy élelmiszerboltot Szegeden – értesült a HavariaPress.

MNO
2004. 12. 29. 18:36
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az ismeretlen elkövető szerdán este rontott be a csongrádi megyeszékhelyen egy kisboltba. Azt egyelőre nem tudni, hogy a rablónak sikerült-e valamit zsákmányolnia, és eddig személyi sérülésről sem érkezett jelentés. A rendőrségi helyszínelés jelenleg is folyik.

A Tisza-parti városban ez már a harmadik rablás, amelyet élelmiszerbolt ellen követtek el ezen a héten. A kedd esti támadás elkövetője fegyvert is használt, a nyomravezető számára ezért a rendőrség százezer forintos jutalmat ajánlott fel.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.