NB I: Cipruson játsszák az első fordulót!

Kamu Hírügynökség
2005. 02. 25. 11:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A napfényes Cipruson rendezik meg az Arany Ászok Liga első fordulóját a magyar pályák alkalmatlansága miatt, így az első tavaszi fordulót az előre meghatározott hétvégén, március 5-én és 6-án lehet lejátszani, és nincs szükség halasztásra – értesült a Kamu Hírügynökség.

A csapatok teljes költségeit az erre a célra létrehozott, Szieben László, Bozóky Imre és Bodnár György tulajdonában lévő Futball-Trió Kft. állja. A mérkőzéseket az RTL Klub televízió a Barátok között után élőben közvetíti Verebes József helyszíni szakkommentálásával.

Ha a kezdeményezés sikerrel jár, a Magyar Labdarúgóliga nem zárkózik el az elől, hogy a teljes élvonalbeli bajnokságot és a Ligakupa mérkőzéseit is Cipruson rendezzék meg.

(Figyelem! A Kamu Hírügynökség tájékoztatja előfizetőit és olvasóit, hogy az álhírek minden valóságalapot nélkülöznek.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.