Tömeges ütközés a 47-es főúton

Csaknem tíz jármű ütközött össze szerdán délelőtt a 47-es főúton Szeged és Hódmezővásárhely között Algyő közelében – értesült az Objektív Hírügynökség.

MNO
2005. 02. 09. 11:22
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A rendőrség adatai szerint a négy sávos út szélső sávjában műszaki okból álló tejszállító kamionba a reggeli köd miatt hátulról belerohant egy személygépkocsi, majd nyolc jármű ütközött egymásnak, közül kettő kamion és kettő kistehergépkocsi. A karambol miatt a mentők három személyt vittek el könnyű sérüléssel.

Röviddel az ütközések előtt a tejszállító előzése során másik két jármű is összekoccant, azonban annál a balesetnél személyi sérülés nem történt.

A sérüléses balesetnél az összetört járművek a fél útpályát elfoglalták, így a helyszíni szemle és a műszaki mentés idejére a 47-es főút e szakaszán fél pályán haladt a forgalom.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.