Kidőlt fák nehezítik a vonatközlekedést a Balatonnál

Több helyen is kidőlt fák nehezítik a közúti és vasúti közlekedést a Balaton térségében és Fejér megye több pontján – értesült a HavariaPress.

MNO
2005. 05. 18. 18:20
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A jégesővel is párosuló viharos eső a legsúlyosabb fennakadásokat Zamárdi térségében okozta. Több helyen fák dőltek a vasúti sínekre illetve vezetékekre Csajág és Balatonkenese térségében is.

Székesfehérvárott számos esetben riasztották a tűzoltókat házakra illetve autókra dőlt fák leszedéséhez, de Lepsényben és Polgárdiban is történtek hasonló káresetek.

Az M7-es autópályán és a 81-es főúton komoly közlekedési fennakadásokat okozott a sűrű vízfüggönyként hulló eső.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.