Kisbaltával a főbérlő ellen

Elfogta a rendőrség azt a fiatal férfit, aki a gyanú szerint kisbaltával akarta megsebesíteni főbérlőjét Polgárdiban - értesült a HavariaPress.

MNO
2005. 08. 05. 8:36
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A sértett csütörtökön jelentette be a Fejér megyei település rendőrőrsén, hogy az albérlője megtámadta családi házának udvarán. A 30 éves férfi ugyanis – a sértett elmondása alapján – előzetes szóváltást követően egy kisbaltát dobott felé. Az asszonynak sikerült elugrania a repülő tárgy elől, így sérülést nem szenvedett. Az ügyben a rendőrség garázdaság miatt indított büntetőeljárást, melyben a férfit – előállítását követően – gyanúsítottként hallgatták ki.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.