Labdarúgás: A Newcastle is bejelentkezett Owenért

A Newcastle United is beszállt a Michael Owen megszerzésésre irányuló harcba.

MNO
2005. 08. 02. 16:47
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az angol válogatott csatár távozása elé a Real Madrid nem gördített akadályt, és az átigazolási díjat 11 millió fontban szabta meg.

A korábbi érdeklődők közül az Arsenal és a Liverpool sem kívánja leigazolni a támadót. A hírek szerint a Manchester United a legesélyesebb, hogy megvegye Owent, ám még az vörösök sem tettek hivatalos ajánlatot.

Graeme Souness, a Newcastle menedzsere kijelentette: négy játékost kíván szerződtetni, és elsődleges célja egy csatár megszerzése. Korábban szóba került Nicolas Anelka és Mark Viduka leigazolása is, míg a legújabb jelölt Owen.

(bbc.co.uk)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.