Szinetár az MTV nyugdíjas főtanácsadója

A napokban munkába állt Szinetár Miklós a Magyar Televízió Rt.-nél. Az Operaház és az MTV korábbi vezetője nemzetközi fesztiválokhoz lesz a kapocs. Az MTV-ben jelentette be Bozóki András, hogy közös megegyezéssel távozik az Operaház éléről Szinetár Miklós, aki néhány napja ugyancsak az MTV-ben már munkába is állt.

MNO
2005. 08. 11. 7:35
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az MTV elnöki kabinetje nyugdíjas főtanácsadóként alkalmazza a volt főigazgatót, erősítette meg Rudi Zoltán tévéelnök. Szinetár feladata, hogy az MTV nemzetközi fesztiválokon való részvételét elősegítse.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.