Előzetesben a gyermeket gázoló férfi

Előzetes letartóztatásba helyezte a bíróság azt a férfit, aki csütörtökön halálra gázolt egy gyereket a Borsod megyei Bőcsön.

MNO
2005. 09. 19. 12:38
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az autós egy jobbkanyarból kihajtva áttért a bal oldali füves útpadkára, ahol elütött egy szemből érkező kerékpáros fiút, aki a balesetben a helyszínen életét vesztette. Az alkoholszonda ittasnak mutatta a vétkes autóst, az 50 éves helybéli ellen ezért halált okozó ittas vezetés gyanújával indult büntető eljárás.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.