Papp László Tamás: Az utolsó keresztes lovag

MNO
2005. 10. 31. 8:38
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Papp László Tamás: Az USA minden hibája ellenére a kisebbik rossz, a globális kalifátus diadala pedig a lehető legrosszabb rossz lenne. Az „életpárti” klinikarobbantó terroristákat üldözi az amerikai hatóság, az iszlám országok viszont kevés kivétellel megtűrik vagy segítik az öngyilkos robbantókat. Ha a nácikkal szemben az USA összefoghatott Sztálinnal, akkor bízvást összefoghat Európa is a világterrorizmus ellen az USA-val.

(Népszabadság, 2005. október 31.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.