Tizenkét halott egy egyiptomi buszbalesetben

Tizenketten meghaltak és öten megsérültek abban a balesetben, amely hétfőn történt, az egyiptomi Beni Suef várostól délre, amikor egy kisbusz és egy teherautó összeütközött – tudatta az Objektív Hírügynökséggel az RSOE.

MNO
2005. 10. 25. 7:25
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A baleset Kairótól 125 kilométerre délre történt, amikor egy teherautó hirtelen balra fordult az úton és összeütközött a szembejövő kisbusszal. A baleset kora este történt Al-Maimun főútnál 100 kilométerre délre a fővárostól.

Az egyiptomi utakon nagyon sok a halálos baleset.
Évente több mint 6500-an vesztik életüket az utakon, ami a rossz útviszonyoknak és a rossz vezetési szokásoknak köszönhető.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.