NewsMax
Az izraeliek megnyugtatásával próbálkozik Bill Clinton volt amerikai elnök Mahmúd Ahmadinedzsád iráni elnök kijelentésével kapcsolatban, mely szerint Izraelt el kéne törölni a térképről. Bár a demokrata politikus elismerte, hogy az iráni vezető kijelentése „felháborító” volt, szerinte nem az Izrael vagy a Nyugat iránt érzett gyűlölete miatt választották meg Ahmadinedzsádot, hanem az általános gazdasági válság miatt, amelyet ígéretei szerint enyhíteni fog az iszlamista állam vezetője. Clinton óva intette a zsidó államot attól, hogy egymagában lépjen fel a „terroristák” ellen. Ahogy a volt elnök fogalmazott: „az igazi béke és biztonság csak a megfontolt kompromisszumokon keresztül érhető el”.
The Washington Times
Az ENSZ-nek javítania kell problémamegoldó képességein, és jobban oda kell majd figyelnie az Egyesült Államok aggodalmaira, különben az ENSZ-nek otthont adó ország a világszervezeten kívüli módját választja majd a nemzetközi fellépésnek, nyilatkozta a jobboldali The Washington Times napilapnak az USA ENSZ-nagykövete, John Bolton.
The Washington Post
Magas rangú iraki nemzetbiztonsági tisztviselők azzal vádolták meg Szíriát, hogy engedélyezi külföldi terroristáknak, hogy a közel-keleti államban működtessenek gyakorló telepeket, és hogy Szíriából szivárogjanak be Irakba öngyilkos merényleteket elkövetni.
Rendőrökre támadtak a szilveszterezők Németországban + videó















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!