Sikertelen vesztegetés a Kőbányai úti piacon

Sikertelenül próbált négyszázezer forinttal megvesztegetni egy rendőrt egy hamis portékákat áruló vietnami kereskedő a fővárosban – értesült a HavariaPress.

MNO
2005. 12. 15. 10:27
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Kőbányai úti piacon szerdán délelőtt tartottak razziát a vám- és pénzügyőrség és a rendőrség járőrei, akik hamis márkajelzésű ruhaneműkre vadásztak. Az egyik pavilon 30 éves árusa, felismerve, hogy a lebukást már nem tudja elkerülni, 400 ezer forintot ajánlott fel az egyik egyenruhás járőr részére. Az összeget egy átlátszó szatyorban, jól láthatóan a dobozok közé helyezte azért, hogy az egyenruhások elálljanak a további intézkedéstől. A járőr azonban nem fogadta el a felajánlott pénzösszeget, ehelyett előállította a vesztegető külföldit.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.