Csontos János: Joghézagok

MNO
2006. 03. 17. 7:38
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Csontos János: A népnek olykor beintő Medgyessy és Gyurcsány – karöltve Lamperth marcona rohamrendőreivel – négy év alatt olyan ideális (ruhátlan) köztársaságot rittyentett ide a Kárpát-medence közepébe, hogy választási csalásokat illetően sanda gyanakvásnak helye nincs. Csakhogy a hatályos törvények módot adnak a visszaélésekre, s egy politikailag kiegyenlített országban, ahol akár tucatnyi szavazat is dönthet a kormányalakításról, e joghézagok korántsem érdektelenek.

(Magyar Nemzet, 2006. március 17.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.