Kosárlabda: Nyert a Debrecen és az Albacomp

Könnyedén nyert az Albacomp férfi kosárlabdacsapata hazai pályán az NB I 22. fordulójában.

MNO
2006. 03. 24. 21:27
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A fehérváriak az összes negyedben jobb volt a Körmendnél, így megérdemelten nyerte a rangadót.

A Debreceni Vadkakasok is simán nyertek otthon, ők a bajnoki tabellán az utolsó előtti helyet elfoglaló ZTE együttesét verték meg.

Férfi kosárlabda NB I, 22. forduló
Albacomp Lami-Véd-Körmend 99-75
Debreceni Vadkakasok ZTE KK 105-73
(nso.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.