Bod Péter Ákos: Szelektív kritika

MNO
2006. 05. 03. 7:51
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Bod Péter Ákos: A valós helyzetről és a teendőkről tehát elég sokat tudhattak a szakmai, üzleti közösségek, a közvélemény-formálók azonban nem pukkasztották ki az ígéretlufikat. Vagy ha tették, hát elég szelektíven: az egyik oldal nyilvánvaló túlzásait vitriolosan kritizálták, de nem plántáltak alapos gyanút a közvéleménybe a másik oldal vízióinak realitásával kapcsolatban.

(Magyar Hírlap, 2006. május 3.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.