Bugyinszki György: Orbán a pannon Don Quijote

MNO
2006. 05. 04. 7:26
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Bugyinszki György: Orbán Viktor már a választási vereség utáni első megszólalásában védelmet ígért csalódott híveinek, minden – bővebben nem részletezett – gazsággal szemben, amit csak el tud képzelni az újrázó kormánykoalícióról.

Aztán nevet is adott a gyereknek: „önvédelmi testület” fog megalakulni, hogy a keresztény-konzervatív tábor megfélemlítésére irányuló törekvések ködképével hősiesen hadakozzon. Ha a rettegett szoclib leszámolás végül elmarad tehát, az a nemzeti oldal pannon kiadású Don Quijotéjének dicsősége lesz majd – sugallja nem kevés fondorlattal a legfrissebb orbáni húzás.

(Népszabadság, 2006. május 4.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.