Az MSZP és SZDSZ illetékesei egyelőre nem tudtak megállapodni abban, jelöljék-e újra a jelenlegi főpolgármestert az őszi önkormányzati választásokon. A Kamu Hírügynökség úgy tudja, a balliberális koalíció azért hezitál, mert nem látja biztosítottnak Demszky megválasztását annak ismert és sorozatos botrányai miatt.
A hírügynökség viszont úgy értesült, maga Demszky sem vágyik már Budapest vezetésére, tervei szerint inkább az Adriai-tenger partján fekvő Kusari falucska polgármestere lenne. Mint ismert, a főpolgármester már rendelkezik a településen egy (vagy több) ingatlannal.
A Kamu Hírügynökség azt is megtudta: Demszky döntésében az is szerepet játszhat, hogy hamarosan Budakesziről, jelenlegi lakhelyéről, autópályán érheti el Kusarit, így számításai szerint hamarabb leér az Adria-parti lehetséges munkahelyére, mint most a budapesti főpolgármesteri hivatalba.
(Figyelem! A Kamu Hírügynökség tájékoztatja előfizetőit és olvasóit, hogy az álhírek minden valóságalapot nélkülöznek.)

Itt van Orbán Viktor sistergő válasza a hungarofób Manfred Webernek