Jobbra nézett, de balra nem: elgázolták

Súlyos sérüléseket szenvedett az a 84 éves kerékpáros, aki egy személygépkocsi elé hajtott Békésen – tudta meg a HavariaPress.

MNO
2006. 09. 13. 7:02
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kedden a békési autóbusz pályaudvarnál, a Vásárszél utca felől érkező, 84 éves kerékpáros a 47-es úton szeretett volna áthajtani, ám nem nézett alaposan körül a kereszteződésben: arról meggyőződött ugyan, hogy jobbról nem jön semmi, de balra már nem nézett, s így egy onnan érkező gépkocsi elé kerekezett.

Az autó sofőrje nem kerülhette el az ütközést, elgázolta az idős kerékpárost, akit súlyos, nyílt csonttöréses sérüléssel szállítottak kórházba. A helyszínelő rendőrök még a helyszínen alkoholtesztet végeztek az autó sofőrjén és az idős biciklistán is: míg az előbbinél negatívnak bizonyult a teszt, addig az elgázolt férfinál jelentős pozitív értéket mutatott.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.