„Kiadványunkban helytelenül jelent meg az állítás, miszerint Bencsik János a hivatkozott szavazáson nem vett részt. A lap következő számában helyreigazítást teszünk közzé, valamint a cikk szerzőjét leváltottuk a szerkesztőbizottságból„ – mondta Lukács Zoltán.
A politikus ugyanakkor rámutatott: a helyi Fidesz kampányújságjában számtalanszor sértettek meg szocialista politikusokat emberi méltóságukban, ezért Bencsik Jánosnak nincs erkölcsi alapja az MSZP bocsánatkérését követelni. Lukács Zoltán kijelentette: a párt városi elnöksége az ügyet lezártnak tekinti, mivel az ilyen politikai pótcselekvéseket zsákutcának tartják, és a továbbiakban a város fejlesztésével kívánnak foglalkozni.
Bencsik János kedden a közgyűlési együttműködés küszöbfeltételének nevezte, hogy az MSZP városi vezetői választási kampányuk hazug állításaiért kérjenek bocsánatot Tatabánya lakosságától.
(MTI)

Egy várandós kismama frontálisan karambolozott – megrázó videón az ütközés