Gyanús csomag miatt kiürítették a Heathrow repülőteret

MNO
2006. 10. 10. 17:22
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kiürítették délután a londoni Heathrow repülőtér 2-es terminálját és a mellette lévő irodaépületet. Egy férfi berohant a terminál épületébe, a bejelentkezés pultjainak térségébe szaladt, és a földre dobta a kezében lévő táskát.

További részletek nem ismertek, nem tudni, mi történt a gyanúsan viselkedő férfival, illetve a csomaggal. A repülőtér forgalma a vizsgálat miatt akadozik.

(radio.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.