Halálos baleset a Lenin utcában

Egy kerékpáros nő életét vesztette, amikor elgázolta egy kisteherautó Kötegyánban - értesült a HavariaPress. A végzetes baleset szombaton kora délután történt a Békés megyei település belterületén, a Vasút és a Lenin utcák kereszteződésében.

MNO
2006. 10. 14. 12:41
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy biciklis nő eddig tisztázatlan körülmények között ütközött össze egy kisteherautóval, s a balesetben olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen elhunyt. A helyszínelés és a körülmények kivizsgálása jelenleg is tart.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.