A Kereszténydemokrata Néppárt képviselői azóta is keresik a kormányfő által említett szintet, ám minden erőfeszítésük ellenére nem találják – áll a közleményben. A KDNP-s képviselők „azon tanakodnak, hogy „a szint” vajon azonos-e a lejárt szavatosságú száraztésztával, amelyet Páva Zoltán MSZP-s képviselő a 2006-os országgyűlési választások kampányában Baranya megyében, a komlói választókerületben osztogatott, feltehetően a voksok reményében. Vajon „a szint” azonos-e a lejárt szavatosságú eszmékkel, amelyekkel a szocialisták évtizedek óta házalnak? Vajon „a szint” azonos-e azzal a szocialista hazugságáradattal, amit Gyurcsány Ferenc maga vallott be Balatonőszödön? Vajon „a szint” azonos-e azzal a házelnöki kettős mércével, amely Semjén Zsoltot eleganciára inti, miközben semmi kivetnivalót nem talál az SZDSZ-es frakcióvezető szavaiban, aki a Fidesz frakcióvezetőjének mondandóját hülyeségnek titulálja?”
A KDNP közleménye leszögezi: „Ez az a szint, amelyet mi, kereszténydemokraták nem kívánunk sohasem megközelíteni. Egyébként pedig Gyurcsány Ferenc folyamatos normasértésével nincs abban a helyzetben, hogy bárkitől bármit is megköveteljen.”
Ausztrália szerint a világ hamarosan követni fogja















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!