Több nyugtát adtak a Szigeten az idén a tavalyinál

Az adóhatóság előre jelezte, hogy az előző évekhez hasonlóan, az idén is végez ellenőrzéseket a Szigeten, ezért többen tettek eleget nyugtaadási kötelezettségüknek – közölte az Adó- és Pénzügyi Ellenőrzési Hivatal (APEH).

MNO
2007. 08. 16. 10:42
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Míg tavaly a vállalkozók 40 százaléka nem adott nyugtát, az idén ez az arány csak 16 százalék volt. A nyugtaadás mellett az alkalmazottak szabályos bejelentését is vizsgálták az ellenőrök. A 39 vizsgálatban ellenőrzött 88 foglalkoztatott közül 35 fő esetében elmulasztották a bejelentést, további 36 foglalkoztatott dokumentumait tovább vizsgálják, mivel a helyszínen nem lehetett megállapítani a szabályszerűséget.

(mti)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.