Emődi tragédia: bűncselekmény áldozata a kislány?

Nem kizárt, hogy bűncselekmény áldozata lett az Emődről eltűnt 2 éves kislány. A gyermek kutyája tegnap hazament a szülők házába, a kislányt tovább keresték, de nem találták.

MNO
2007. 09. 10. 8:22
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A kutya útját most nyomkövetőkkel próbálják felderíteni, hátha így megtalálják a gyereket. A miskolci rendőrkapitány szerint a terepkutatással le kell állni. A rendőrök konkrét bejelentéseket, információkat vizsgálnak tovább.

A miskolci Spider mentőcsapat vezetője furcsának tartja, hogy az előkerült kutyán nincs semmiféle sérülés, se bogáncs. Ez arra enged következtetni, hogy az eb nem a környékbeli bozótosban sétált kedd óta.
(Lánchíd Rádió)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.