Pilhál György: Jön a víz(áremelés)!

MNO
2007. 09. 21. 8:29
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Pilhál György: Magyarországon katasztrofális állapotban van a vízhálózat, elöregedett, lepusztult az egész rendszer, ennek megfelelően sok helyen a víz minősége is kritikán aluli (ha nem muszáj, ne tessék belőle inni), a felújítás elkerülhetetlennek látszik. Az államnak persze erre sincs pénze (másra költi), ráadásul a kormány úgy tervezi, eladja a regionális vízműveket. Az új tulajdonosok biztosan fejleszteni fognak, ennek a költségeit pedig – mert ők sem hibbantak – nemes egyszerűséggel beépítik majd a lakossági díjba. Fizethetünk, mint a katonatiszt.

(Magyar Nemzet, 2007. szeptember 21.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.