Határlezárás: humanitárius katasztrófa fenyeget Gázában

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Izrael a sorozatos palesztin rakétatámadások miatt zárta le a határátkelőket, és az ENSZ segélyszállítmányait sem engedi át. A Gázai övezetet péntek óta tartja blokád alatt az izraeli hadsereg, még az ENSZ élelmiszerszállítmányait sem engedik át. Nem kap fűtőanyagot a gázai erőmű sem, ami vasárnap este le is állt.

MNO
2008. 01. 20. 17:18
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.