Népszerű az eva: huszonhatan kiléptek, közel ötezren be
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetLapértesülés szerint hiába emelték meg az eva adókulcsát, tavaly mindössze 26-an léptek ki az evakörből, és a belépők is mintegy ötezren voltak. Az APEH adatai szerint az új belépők száma az előző évivel nagyságrendileg azonos, 4655 volt, jövőre azonban változhat a helyzet, ha a versenyképességi kerekasztal javaslata törvénnyé válik, és az evások kikerülnek az áfakörből, vagyis nettó számlát fogadnak be és adnak ki.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!