Indiai gumigyár – A gyöngyösi PUF-nak nem tetszik az ügy kezelése

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Gyöngyös város Polgári Unió frakciója elfogadhatatlannak tartja azt az eljárási módot, ahogy a szocialista többségű városvezetés az ipari parkba tervezett indiai gumigyár ügyét kezeli, és már a folyamat jelenlegi stádiumában – amikor még semmilyen konkrét üzleti érdek vagy információ nem sérülhet – csak zárt tárgyaláson, a város közvéleményének kizárásával hajlandó előterjesztést tenni, deklaráltan tájékoztatási céllal – írja közleményében Tatár László frakcióvezető.

MNO
2008. 04. 17. 18:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.