Putyin: Az ENSZ az egyetlen univerzális szervezet

Az orosz elnök kulcsfontosságúnak és az egyetlen univerzális szervezetnek nevezte a világszervezetet, amikor Moszkvában fogadta az ENSZ főtitkárát.

MNO
2008. 04. 09. 12:57
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ban Ki Mun ebben a minőségében először jár az orosz fővárosban, délelőtt már találkozott Dmitrij Medvegyev megválasztott elnökkel és Szergej Lavrov külügyminiszterrel. A tárgyalásokról részleteket egyelőre nem tudni, de korábban fő témaként a balkáni, az afganisztáni és iraki helyzetet, a közel-keleti rendezést, valamint az ENSZ reformját jelölték meg.

(MR)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.