Kalasnyikovok Venezuelának
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA mexikói El Universal vezető híre: népszavazást kezdeményez a fővárosi polgármester az ország energiareformjáról. A kolumbiai alelnök még el se indult Moszkvába, máris cáfolnia kellett sajtóértesüléseket. A portugál elnök támogatja a sztrájkoló halászokat és hajótulajdonosokat. A venezuelai elnök bejelentette, hamarosan új rakétákat próbálnak ki.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!