Lula megvédte Chávezt
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA perui El Comercio és az Expreso a kalandos életű volt perui elnök, Alberto Fujimori újabb terveiről számolt be. Az argentin Clarín újabb érdekes részleteket közölt a brazil elnöknek a német Der Spiegelnek adott interjújából. A Portugal Diário közölte az egyik portugál szakszervezet kínos kérdését a munka törvénykönyvének tervezett módosításának ellentmondásával kapcsolatban. A chilei La Nación pedig egy világraszóló adathalászási rekordról és botrányról írt.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!