Senki sem alhat nyugodtan: kétszer is büntethet a revizor

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

A vagyonosodási vizsgálatok annak ellenére, hogy most élik fénykorukat, nem új keletűek. Már a ’90-es években is végzett az adóhatóság ilyen ellenőrzéseket, de nem olyan mértékben, mint az 2007-ben tapasztalható volt. A megnövekedett ellenőrzések, illetve ezeknek a visszhangja együtt járt azzal, hogy egyre több azoknak a bejelentéseknek az aránya, amikor a volt feleség, az elbocsátott dolgozó vagy az irigy szomszéd sározza be az adózót az APEH-nál. De úgy tűnik, az adóhatóság most egy új és szinte biztosnak nevezhető bevételi forrást talált a már korábban megbüntetett adózók személyében.

MNO
2008. 05. 22. 7:50
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.