„Robusztus” német gazdasági növekedés

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

A német kormány jövő évi költségvetési terve az új adósságkibocsátás mérséklésére irányul, és a kiadások 1,8 százalékos emelésével számol. Ez, a terv szerint, közelebb viszi Németországot a 2011-re ígért költségvetési egyensúlyhoz – írta a Dow Jones hírügynökség vasárnap, a tervezetet elemezve.

MNO
2008. 06. 29. 15:59
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.