Lebontják a kolozsvári U stadionját

A törvényes határidőig, azaz november 19-ig nem érkezett egyetlen óvás sem azzal kapcsolatban, hogy az Ariserv Truck Kft. nyerte meg a Ion Moina Stadion lebontási munkálataira kiírt versenytárgyalást; a szerződés aláírása, valamint a bontás a lehető legkevesebb időn belül megtörténhet.

MNO
2008. 11. 20. 13:54
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A licitet megnyert kft. 652 999 lejért bontja le a stadiont, az összeg nem tartalmaz áfát, és ígérete szerint 120 napon belül befejezi a munkálatokat. A versenytárgyalás második helyezettje, egy kolozsvári cég azért nem kapta meg a munkát, mert 6 hónap alatt tudta volna lebontani a stadiont.

(paprikaradio.ro)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.