Tóth Levente: Szabadságot Szabó Pálnak!

MNO
2008. 11. 06. 7:49
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Tóth Levente: Ha az amerikai elnököt már hónapokkal hivatali ideje lejárta előtt béna kacsának nevezik, akkor mit mondhatunk egy hónappal a lemondása után Szabó Pálról? Önhibáján kívüli miniszter? Ha nem akarnak neki új névjegyet csináltatni lm. (lemondott) jelzéssel, akkor nevezzék ki végre az utódját, mielőtt végképp lefagyna a minisztérium.

(Népszabadság, 2008. november 6.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.