100 tonna dioxinos hús Romániában

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Mintegy 100 tonna dioxinnal szennyezett sertéshús van még forgalomban Románia 26 megyéjében. Radu Roatis, a román állategészségügyi és élelmiszerbiztonsági hivatal elnöke csütörtökön közölte, hogy 133,6 tonna dioxinnal szennyezett hús érkezett Romániába, s ebből 34 tonnát sikerült zárolni, ekkora mennyiség ugyanis még lerakatokban volt.

MNO
2008. 12. 11. 16:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.