Lettországnak nagyobb pénzügyi csomag kell

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Lettországnak kvóta- és GDP-arányosan sokkal nagyobb külső finanszírozási csomagra lesz szüksége a súlyos gazdasági és pénzügyi válság kockázatának csökkentésére, mint amilyenben Magyarország részesült, áll a Fitch Ratings kedden Londonban kiadott elemzésében, amely szerint a hitelminősítő elégtelen mértékű külső segítség nélkül befektetési szint alá fogja süllyeszteni a balti köztársaság adósbesorolását.

MNO
2008. 12. 02. 14:41
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.