Unalmas napot zártak a nyugat-európai tőzsdék

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Pénteken hullámzó, de alapvetően csendes kereskedés után csökkenéssel zártak a nyugat-európai részvénypiacok. Elsősorban a nyersanyagpiaci részvények árfolyama esett a kőolaj és a réz árának csökkenése miatt. Gyengültek az autóipari papírok is annak ellenére, hogy az amerikai kormány kisegíti a csődközeli állapotba jutott detroiti autógyártókat. A legmegbízhatóbb európai részvények FTSEurofirst 300-as mutatója 0,4 százalékos veszteséggel 823,59 ponton fejezte be a napot, 45 százalékkal alacsonyabban a múlt év végi értékénél.

MNO
2008. 12. 19. 17:48
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.