Akár 283 forint is lehet az euró

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

A múlt heti rossz amerikai munkaerő-piaci adatok és a régió ipari termelésének erős visszaesése egyaránt kedvezőtlenül hat a forint árfolyamára, amely a következő napokban 275-283 forint között mozoghat, az alapkamat ennek ellenére csökkenhet – mondta Suppan Gergely, a Takarékbank elemzője.

MNO
2009. 01. 12. 10:58
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.