Az ukránok jelezték: kevesebb gázt szállítanak Magyarországra +Képek
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetBár Ukrajna már hétfőn délelőtt jelezte, hogy 38 millió köbméter helyett csak 30 millió köbméter orosz gázt szállít Magyarországra, eddig nem történt változás a szállított mennyiségben – mondta Molnár Csaba. Az energiaügyi miniszter szerint a kereskedelmi gáztározókból ez a mennyiség pótolható, így az nem jelent ellátási problémát, ennek ellenére Molnár mégis összehívta a földgázellátási krízisbizottságot. • Alacsonyabb nyomáson, de elegendő földgáz érkezik hazánkba
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!