Célzott támadás végzett a Hamász egyik vezetőjével + Képek

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Izraeli célzott támadás végzett a Hamász egyik katonai vezetőjével és kilenc társával. A légitámadások hatodik napján találat érte a gázai parlament és az igazságügy-minisztérium épületét is. Mindeközben a Gázai övezetet uraló iszlamista palesztin Hamász szervezet bejelentette csütörtökön, hogy „feltételekkel elfogadja” az Európai Unió által megfogalmazott tűzszüneti javaslatot.• Izrael újév hajnalán is bombázta a Gázai övezetet + Képek• Elsőként érkeztek meg a magyar orvosok Kairóba

MNO
2009. 01. 01. 15:17
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.