Csak szabadságra mentek a görög „zsoldosok”?
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA ferihegyi szakszervezetek a görög sztrájktörők munkaszerződésének részleteinek nyilvánosságra hozását követelik. Szerintük – a BA állításával ellentétben – a „zsoldosok” továbbra is a cég alkalmazásában állnak. Csütörtökön rágalmazás és becsületsértés miatt tesz feljelentést a két, korábban sztrájkoló szakszervezet ellen az Airport Security Kft.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!