A képviselő szólt a kül- és biztonságpolitika megerősítéséről és a demográfiai problémák megoldásáról is. Végezetül hangsúlyozta: Európán belül nem lehetnek tabuk. Ezzel kapcsolatban felhívta a figyelmet a prágai nyilatkozatra, amely épp arról szól, hogyan lehet rehabilitálni a kommunizmus áldozatait. „Ha megkapjuk a bizalmat, ezeken a feladatokon fogunk dolgozni” – zárta beszédét Szájer József.
„Európán belül nem lehetnek tabuk”
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA magyar kormánynak nem sikerült egyensúlyt teremtenie a szociális biztonság és a piac között – mondta el a konferencián Elmar Brok. Szájer József arról beszélt, hogy a magyarság számára az európaiság és az Európához való tartozás mindig kulcselem volt, még akkor is, mikor azt politikai rendszerek tiltották.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!