Izraeli katonák ezrei a Gázai övezetben +Képriport
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetKét izraeli katonát foglyul ejtettek a gázai harcokban, állítja a Hamász. A palesztin szervezet szerint eddig kilenc zsidó katona esett el a Gázai övezet elleni szárazföldi támadásban. Az izraeli hadsereg úgy tudja: 30 Hamász-fegyverest öltek meg, míg nekik 30 sebesültjük van. A zsidó állam alakulatai négy helyen hatoltak be északról az övezetbe. Állítólag már elvágták a déli utánpótlási útvonalakat, gyakorlatilag bekerítve az övezet északi területét. Közben Ehud Olmert ügyvezető izraeli kormányfő azt nyilatkozta, hogy a hadműveletek igazi célja a Hamász kormányzat megdöntése. Ismert: a palesztin szervezet demokratikus választásokkal került hatalomra 2006-ban, és 2007-ben fegyveres harcok után vették át a hatalmat a Fatahtól az övezetben. • Izraeli csapatok behatoltak a Gázai övezetbe
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!