Rossz jegyei miatt ment világgá a lány
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetSzerdán este egy székesfehérvári édesanya kért segítséget a helyi rendőrségtől. Elmondta, hogy 16 éves lányuk lakásukról távozott el déltájban. Számítógépükön a fiatal lány hagyott édesanyjának egy búcsúüzenetet. A szolgálatban lévő járőrök a lányt fotója alapján kezdték el keresni szórakozóhelyeken, pályaudvarokon – hiába. Csütörtökön este otthonától több száz kilométerre, a gyomaendrődi rendőröktől a lány maga kért segítséget – értesült az OBJEKTÍV Hírügynökség.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!