Baja elismer: pontosítani kell az Ügyfélkapu eljárásrendjeit
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetAz Ügyfélkapu működésével kapcsolatos hibák rámutattak arra, hogy pontosítani kell az eljárásrendeket, a forrásszerkezetet pedig hozzá kell igazítani a megnövekedett információs igényekhez – mondta Baja Ferenc infokommunikációért felelős kormánybiztos, a Miniszterelnöki Hivatal államtitkára szerdán a parlament szaktestületének ülésén. • Ismét elérhetetlen az ügyfélkapu – A nagy látogatottság tehet róla?• Több százezer adózó adatai kerültek illetéktelen kezekbe?
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!